V2606 ONICE RED ORIENTALE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | V2606 |
| Color | RED |
| Bundle | 7 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 7 |
| Length | 288cm / 113inch |
| Height | 170cm / 67inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1835kg |